PGA objavljuje 10 najboljih filmskih i televizijskih nominacija i sprema iznenađenja

'Crna pantera'



čudo

Sada znamo koji su najpopularniji filmovi ove godine za Oscara: filmski film i televizijske nominacije Ceha Američkih producenta otišli su u stvarnost. Pobjednici će biti otkriveni na 30. godišnjim nagradama ceha proizvođača, koje će se održati 19. siječnja u Beverly Hilton.



osvetnici predviđanje box office ureda

Mnogi od ovih filmova završit će se na konačnom popisu nominacija za Oscara koji će biti otkriven 22. siječnja; eventualni pobjednici su i ovdje. To ne znači da će 'Boemska rapsodija', 'Mirno mjesto' ili 'Ludi bogati Azijci' pripasti nominacijama za najbolju sliku, ali to je znak snage i popularnosti. Oscarovski birači skloni su određenim poteškoćama u produkciji i ove bi se godine mogli pouzdati u velike kino blagajne.



(Ostavljeni na PGA popisu su dugotrajni natjecatelji za najbolju sliku „Ako Beale Street može razgovarati“, „Povratak Mary Poppins“ i „Prvi čovjek.“)

Nominacije PGA za 2019. godinu navedene su dolje po abecednom redu po kategorijama, zajedno s proizvođačima koji ispunjavaju uvjete i rsquo; imena:

Nagrada Darryl F. Zanuck za izvanrednog producenta kazališnih filmova

“; Crni panter ”;

Producent: Kevin Feige

“; BlacKkKlansman ”;

Producenti: Sean McKittrick, Jason Blum, Raymond Mansfield, Jordan Peele, Spike Lee

“; Boemska rapsodija ”;

Producent: Graham King

“; Ludi bogati Azijci ”;

Producenti: Nina Jacobson i Brad Simpson, John Penotti

“; Najdraži ”;

Producenti: Ceci Dempsey, Ed Guiney, Lee Magiday, Yorgos Lanthimos

“; Zelena knjiga ”;

Producenti: Jim Burke, Charles B. Wessler, Brian Currie, Peter Farrelly, Nick Vallelonga

“; Mirno mjesto ”;

Producenti: Michael Bay, Andrew Form, Brad Fuller

“; Roma ”;

Producenti: Gabriela Rodríguez, Alfonso Cuarón

“; Zvijezda je rođena ”;

Producenti: Bill Gerber, Bradley Cooper, Lynette Howell Taylor

“; vice ”;

Producenti: Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Kevin Messick, Adam McKay

Nagrada za izvanrednog producenta dokumentarnih filmova

PGA je ranije objavila nominacije u ovoj kategoriji 20. studenoga 2018. Nominirani su navedeni u nastavku, zajedno s proizvođačima koji ispunjavaju uvjete ’; imena.

“; Zid zore ”;

Producenti: Josh Lowell, Peter Mortimer, Philipp Manderla

“; Besplatno Solo ”;

Producenti: Elizabeth Chai Vasarhelyi, Jimmy Chin, Evan Hayes, Shannon Dill

“; stvari ”;

Producenti: Christine Beebe, Jonathan Lynch, Brian Morrow

“; U Okavango ”;

Producent: Neil Gelinas

“; RBG ”;

Producenti: Betsy West, Julie Cohen

“; Tri identicna stranca ”;

Producenti: Becky Read, Grace Hughes-Hallett

“; Osvojio si ti moj susjed? ”;

Producenti: Morgan Neville, Nicholas Ma, Caryn Capotosto

Nagrada za izvanrednog producenta animiranih kazališnih igranih filmova

“; dr. Seuss ć The Grinch ”;

Producenti: Chris Meledandri, Janet Healy

“; Nevjerojatna 2 ”;

Producenti: John Walker, Nicole Grindle

“; Otok pasa ”;

Proizvođači: * čekanje na utvrđivanje prihvatljivosti *

“; Ralph prekida internet ”;

Producent: Clark Spencer

“; Spider-Man: U Spider-Verse ”;

Producenti: Avi Arad, Phil Lord & Christopher Miller, Amy Pascal, Christina Steinberg

Televizijski kandidati navedeni su u nastavku abecednim redoslijedom, zajedno s odgovarajućim producentima ’; imena.

Nagrada Norman Felton za izvanrednog producenta epizodne televizije - drame

“; Amerikanci ”; (Sezona 6)

Producenti: Joe Weisberg, Joel Fields, Chris Long, Graham Yost, Justin Falvey, Darryl Frank, Stephen Schiff, Mary Rae Thewlis, Tracey Scott Wilson, Peter Ackerman, Joshua Brand

“; Bolji poziv Saulu ”; (Sezona 4)

Producenti: Peter Gould, Vince Gilligan, Mark Johnson, Melissa Bernstein, Thomas Schnauz, Gennifer Hutchison, Nina Jack, Diane Mercer, Gordon Smith, Alison Tatlock, Ann Cherkis, Bob Odenkirk, Robin Sweet

“; Sluškinja ’; Priča ”; (Sezona 2)

Producenti: Bruce Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Mike Barker, Sheila Hockin, Eric Tuchman, Kira Snyder, Yahlin Chang, Frank Siracusa, John Weber, Joseph Boccia, Dorothy Fortenberry, Margaret Atwood, Ron Milbauer

“; Ozark ” (Sezona 2)

Producenti: Jason Bateman, Chris Mundy, Bill Dubuque, Mark Williams, David Manson, Alyson Feltes, Ryan Farley, Patrick Markey, Matthew Spiegel, Erin Mitchell

“; ovo smo mi ”; (Sezona 3)

Producenti: Dan Fogelman, Isaac Aptaker, Elizabeth Berger, John Requa, Glenn Ficarra, Ken Olin, Charles Gogolak, Jess Rosenthal, Steve Beers, KJ Steinberg, Kevin Falls, Julia Brownell, Vera Herbert, Bekah Brunstetter, Shukree Hassan Tilghmanman, Cathy Gibson, Nick Pavonetti

Rachel Brosnahan u 'Čudesnoj gospođi Maisel'

Amazon

Nagrada Danny Thomas za izvanrednog producenta epizodne televizije - komedije

“; Atlanta ”; (Sezona 2)

Proizvođači: * U tijeku je utvrđivanje prihvatljivosti

“; Barry ”; (Sezona 1)

Producenti: Alec Berg, Bill Hader, Aida Rodgers, Emily Heller, Liz Sarnoff

“; GLOW ”; (Sezona 2)

Producenti: Jenji Kohan, Liz Flahive, Carly Mensch, Tara Herrmann, Mark A. Burley, Nick Jones, Kim Rosenstock, Sascha Rothchild, Leanne Moore

“; Dobro mjesto ”; (Sezona 3)

Producenti: Michael Schur, David Miner, Morgan Sackett, Drew Goddard, Josh Siegal, Dylan Morgan, Joe Mande, Megan Amram, David Hyman, Jen Statsky

“; Čudesna gospođa Maisel ”; (Sezona 2)

Producenti: Amy Sherman-Palladino, Daniel Palladino, Dhana Rivera Gilbert, Sheila Lawrence

Nagrada David L. Wolper za izvanrednog producenta televizije s ograničenom serijom:

“; Atentat na Giannija Versacea: Američka priča o zločinu ”; (Sezona 2)

Producenti: Ryan Murphy, Nina Jacobson, Brad Simpson, Alexis Martin Woodall, Tom Rob Smith, Daniel Minahan, Brad Falchuk, Scott Alexander, Larry Karaszewski, Chip Vucelich, Maggie Cohn, Eric Kovtun, Lou Eyrich, Eryn Krueger Mekash

“; Bijeg u Dannemori ”;

Producenti: Ben Stiller, Nicholas Weinstock, Michael De Luca, Bryan Zuriff, Brett Johnson, Michael Tolkin, Bill Carraro, Adam Brightman, Lisa M. Rowe

“; Maniac ”;

Producenti: Patrick Somerville, Cary Joji Fukunaga, Michael Sugar, Doug Wald, Jonah Hill, Emma Stone, Pal Kristiansen, Anne Kolbjørnsen, Espen Huseby, Carol Cuddy, Mauricio Katz, Caroline Williams, Ashley Zalta, Jessica Levin, Jon Mallard

“; Romanoffs ”;

Proizvođači: * čekanje na utvrđivanje prihvatljivosti *

“; Oštri predmeti ”;

Proizvođači: * čekanje na utvrđivanje prihvatljivosti *

Nagrada za izvanrednog producenta filmskih i televizijskih filmova

“; Fahrenheit 451 ”;

Producenti: Sarah Green, Ramin Bahrani, Michael B. Jordan, Alan Gasmer, Peter Jaysen, David Coatsworth

“; Kralj Lear ”;

Proizvođači: * čekanje na utvrđivanje prihvatljivosti *

“; Moja večera s Hervéom ”;

Proizvođači: * čekanje na utvrđivanje prihvatljivosti *

“; Paterno ”;

Producenti: Barry Levinson, Jason Sosnoff, Tom Fontana, Edward R. Pressman, Rick Nicita, Lindsay Sloane, Amy Herman

“; Sense8: Zajedno do kraja ”;

Proizvođači: * čekanje na utvrđivanje prihvatljivosti *

'Anthony Bourdain: Dijelovi nepoznati'

David Scott Holloway

Nagrada za izvanrednog producenta nefantastične televizije

“; 30 za 30 ”; (Sezona 9)

Producenti: Connor Schell, John Dahl, Libby Geist, Erin Leyden, Adam Neuhaus, Jenna Anthony, Gentry Kirby, Marquis Daisy, Deirdre Fenton

“; Anthony Bourdain: Dijelovi nepoznati ”; (11. sezona, sezona 12)

Producenti: Anthony Bourdain, Christopher Collins, Lydia Tenaglia, Sandra Zweig

“; Leah Remini: Scientologija i posljedica ”; (Sezona 3)

Proizvođači: * čekanje na utvrđivanje prihvatljivosti *

“; Queer Eye ”; (1. sezona, sezona 2)

Producenti: David Collins, Michael Williams, Rob Eric, Jennifer Lane, Jordana Hochman, Mark Bracero, Rachelle Mendez

“; Divlja divlja zemlja ”; (Sezona 1)

Producenti: Mark Duplass, Jay Duplass, Josh Braun i Braun, Juliana Lembi

Nagrada za izvanrednog producenta televizije uživo i razgovora

“; Dnevna emisija sa Trevorom Noahom ”; (Sezona 24)

Producenti: Trevor Noah, Steve Bodow, Jennifer Flanz, Jill Katz, Justin Melkmann, David Kibuuka, Zhubin Parang, Max Browning, Eric Davies, Pamela DePace, Ramin Hedayati, Elise Terrell, Dave Blog, Adam Chodikoff, Jimmy Donn, Jeff Gussow Kira Klang Hopf, Allison MacDonald, Ryan Middleton

“; Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom ”; (Sezona 5)

Proizvođači: * čekanje na utvrđivanje prihvatljivosti *

“; Kasni show sa Stephenom Colbertom ”; (Sezona 4)

Producenti: Stephen Colbert, Chris Licht, Tom Purcell, Jon Stewart, Barry Julien, Denise Rehrig, Tanya Michnevich Bracco, Paul Dinello, Matt Lappin, Opus Moreschi, Emily Gertler, Aaron Cohen, Michael Brumm, Paige Kendig, Jake Plunkett

“; Stvarno vrijeme s Billom Maherom ”; (Sezona 16)

Producenti: Bill Maher, Scott Carter, Sheila Griffiths, Marc Gurvitz, Billy Martin, Dean E. Johnsen, Chris Kelly, Matt Wood

“; subota navečer uživo ”; (Sezona 44)

Proizvođači: * čekanje na utvrđivanje prihvatljivosti *

Nagrada za izvanrednog producenta televizije za igre i konkurenciju

“; Nevjerojatna utrka ”; (Sezona 30)

Producenti: Jerry Bruckheimer, Bertram van Munster, Jonathan Littman, Elise Doganieri, Mark Vertullo

“; Amerika je dobila talent ”; (Sezona 13)

Proizvođači: * čekanje na utvrđivanje prihvatljivosti *

“; RuPaul-ova povučena utrka ”; (Sezona 10)

Proizvođači: * čekanje na utvrđivanje prihvatljivosti *

“; Vrhunski kuhar ”; (Sezona 15)

Producenti: Dan Cutforth, Jane Lipsitz, Casey Kriley, Tom Colicchio, Padma Lakshmi, Doneen Arquines, Tara Siener, Justin Rae Barnes, Blake Davis, Wade Sheeler, Brian Fowler, Elida Carbajal Araiza, Zoe Jackson, Patrick Schmedeman, Diana Schmedeman

“; Glas ”; (14. sezona, sezona 15)

Producenti: John de Mol, Mark Burnett, Audrey Morrissey, Stijn Bakkers, Chad Hines, Amanda Zucker, Kyra Thompson, Teddy Valenti, Carson Daly

PGA ne provjerava pojedine proizvođače programa kratkih oblika, sportskih programa ili dječjih i programskih programa. Pobjedničke produkcije bit će priznate na službenoj ceremoniji 19. siječnja.

Louis Hynes, Malina Weissman i Allison Williams u seriji 'Nesretni događaji'

Netflix / Eike Schroter

Nagrada za izvanredan program kratkog formata

“; Biografija: Povijest, Povijest ”; (Sezona 1)

“; Carpool Karaoke: Serija ”; (Sezona 2)

“; Komičari u automobilima koji uzimaju kavu ”; (Sezona 5)

“; Njena Amerika: 50 žena, 50 država ”; (Sezona 1)

“; Kevin Hart: What The Fit ”; (Sezona 1)

Nagrada za izvanredan sportski program:

“; Biti Serena ”; (Sezona 1)

“; E: 60 rdquo; (2018.)

“; Tvrdi udarci: Trening kamp s Cleveland Brownsima ”; (Sezona 13)

“; Pravi sportovi s Bryantom Gumbelom ”; (Sezona 24)

“; SportsCenter s Scottom Van Peltom ”; (Sezona 4)

Nagrada za izvanredan dječji program

“; Fuller kuća ”; (Sezona 4)

“; PJ maske ”; (Sezona 2)

“; Niz nesretnih događaja ”; (Sezona 2)

“; Ulica Sezama ”; (Sezona 48)

“; Teen Titans Go! ”; (Sezona 4)

Ceh producenta također će dodijeliti posebna priznanja Tobyju Emmerichu (nagrada Milestone), Kevinu Feigeu (nagrada David O. Selznick za nagradu za kazališne igrane filmove), Amy Sherman-Palladino (nagrada za dostignuće u Normanu na televiziji), Keniji Barris (nagrada za vizionare) , i Jane Fonda (nagrada Stanley Kramer). Kopredsjedavajući nagrada ceha 2019. su Donald De Line i Amy Pascal.



Top Članci

Kategorija

Pregled

Značajke

Vijesti

Televizija

Alat

Film

Festivali

Recenzije

Nagrade

Blagajna

Intervjui

Clickables

Arena

Video Igre

Podcast

Sadržaj Robne Marke

Nagrade U Sezoni

Kamion Filma

Utjecajni